Plast - Boże Narodzienie

     Mamy już wyniki konkursu plastycznego p.n. "Boże Narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach".
Zapraszamy po odbiór nagród, wyróżnień i upominków za udział.

Gratulujemy wspaniałych prac.

 

Zapraszamy uczestników konkursu plastycznego p.n. "Boże Narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach" po odbiór nagród, wyróżnień oraz upominków.
Zapraszamy do MOK-u w godzinach pracy ośrodka. 😊

20.12.2021

Wyniki Konkursu plastycznego p.n. "Boże Narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach".

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, wykonaliście przepiękne prace.
Gratulujemy nagrodzonym 😊

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny ” BOŻE NARODZENIE W ŻYCIU, TRADYCJI I OBYCZAJACH”.
11 grudnia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 82 prace, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.
Prace były wykonane bardzo starannie i estetycznie.

     Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w niedzielę, 16 grudnia 2018 r. podczas przeglądu kolęd i pastorałek.

    Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny ” BOŻE NARODZENIE W ŻYCIU, TRADYCJI I OBYCZAJACH”.
17 grudnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew i nie tylko (udział wzięły również dzieci z innych szkól w Polsce)  wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 153 prace, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.
Prace były wykonane bardzo starannie i estetycznie.

Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie jak co roku ogłosił konkurs plastyczny na najpiękniejszy stroik i kartkę świąteczną.
14 grudnia 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Boże narodzenie w życiu, tradycji i obyczajach”. Dzieci i młodzież z terenu Gminy Złoczew wykonały kartki świąteczne i stroiki. Do konkursu zgłoszono 120 prac, z których nagrodzone można oglądać na wystawie pokonkursowej w złoczewskim pałacu.