Rodzinne popołudnie

IMG 8643Rodzinne popołudnie

"Rodzinne popołudnie" to podsumowanie całorocznej pracy naszych wychowanków.
23 czerwca 2022 r. na scenie zaprezentowali się uczniowie różnych sekcji:

 logo czarny  "Rodzinne popołudnie" , które odbyło się 17.06.2021, to podsumowanie działalności minionego roku szkolnego. Na deskach sceny MOK w Złoczewie zaprezentowały się dzieci i młodzież z sekcji tanecznej, wokalnej, teatralnej i nauki gry na instrumentach klawiszowych. Pomimo trudnego roku nasi wychowankowie pokazali swoje talenty w pełnej krasie.

      W poniedziałek 17 czerwca podczas uroczystego „Rodzinnego Popołudnia” odbyło się podsumowanie działalności wszystkich zajęć, które prowadził MOK Złoczew w roku 2018/2019.
Dzieci i młodzież zaprezentowały swoje umiejętności, oraz to czego się przez ten rok nauczyły.
Sekcję wokalną reprezentowały: Ania Dębowska i Ania Stępień, które umiliły czas swoimi głosami. Grupa teatralna „Smyki” zaprezentowała przedstawienie teatralne pt ” Witaminki dla Marcelinki”. Pokazały swoje umiejętności w grupach jak i solowych występach cztery grupy Tańca Nowoczesnego z elementami akrobatyki i disco. Nie zabrakło również pokazów gry na instrumentach, podczas których wystąpili: Magdalena Żarnecka, Alan Fyda, Natalia Dębowska, Natalia Woźniak, Weronika Trendowicz,  oraz Szymon Pilarski.

18.06.2018 r. w sali widowiskowej MOK miało miejsce zorganizowane przez MOK w Złoczewie  "Rodzinne popołudnie".

Wszystkich przybyłych na spotkanie przywitała Joanna Domagalska. Na imprezie dzieci uczęszczające na koła zainteresowań w MOK w Złoczewie (zajęcia wokalne, teatralne i taneczne) zaprezentowały swoje nabyte umiejętności.

    W niedzielę 28.05.2017 r. w sali widowiskowej MOK miało miejsce zorganizowane przez MOK w Złoczewie z okazji Dnia dziecka oraz Dnia Matki i Ojca "Rodzinne popołudnie".
    Wszystkich przybyłych na spotkanie przywitała Joanna Domagalska. Na imprezie zaprezentowały swoje nabyte umiejętności dzieci uczęszczające na koła zainteresowań w MOK, a mianowicie na zajęcia wokalne, teatralne i taneczne.

 

   W niedzielę 29.05.2016 r. w sali widowiskowej MOK miało miejsce zorganizowane przez MOK w Złoczewie z okazji Dnia dziecka oraz Dnia Matki i Ojca "Rodzinne popołudnie".