opłatkowe

logoW dniu 21 grudnia odbyło się Spotkanie Opłatkowe Klubu Seniora, który działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie. Spotkanie rozpoczął występ Zespołu wokalno-instrumentalnego, następnie podzielono się opłatkiem a zaproszeni goście złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. Całości dopełniła tradycyjna wieczerza wigilijna.

We wtorek, 21 grudnia 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się, jak co roku spotkanie opłatkowe. Wzięli w nim udział seniorzy ze złoczewskiej gminy oraz przedstawiciele rady miejskiej - Halina Żarnecka i Bogusława Kobyłt.
Były wzajemne życzenia świąteczne i wigilijne potrawy na stole.

logo1    10 stycznia 2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu  Seniora. Wszystkich uczestników spotkania przywitał dyr. MOK w Złoczewie Karol Królewicz. W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Złoczewa p. Dominik Drzazga, przedstawiciele rady miejskiej - Halina Żarnecka, Halina Sosin, Beata Świdnicka i Bogusława Kobyłt z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym, proboszcz naszej parafii ks. Piotr Wierusz i wikary ks. Piotr Dobrychłop oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.

We wtorek, 8 stycznia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora.Wzięli w nim udział przedstawiciele rady miejskiej - Halina Żarnecka i Bogusława Kobyłt z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.

   W środę 3 stycznia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora. W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Złoczewa p. Jadwiga Sobańska oraz przedstawiciele rady miejskiej z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym i seniorzy ze złoczewskiej gminy.

W środę 4 stycznia 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora. W spotkaniu udział wzięli:burmistrz Złoczewa p. Jadwiga Sobańska oraz przedstawiciele rady miejskiej z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym i seniorzy ze złoczewskiej gminy.

W czwartek, 8 stycznia 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu seniora.Wzięli w nim udział przedstawiciele rady miejskiej, z przewodniczącym Andrzejem Koniecznym oraz seniorzy ze złoczewskiej gminy.