MOK na wyjazdach

   1 kwietnia 2023 r. odbył się XX Regionalny Festiwal Wokalny „Warta- Song”, którego organizatorem są Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn oraz Miejsko-Gminny Dom Kultury w Działoszynie.

   W dniu 21 marca nasi soliści wzięli udział w XIX Międzypowiatowym Festiwalu Piosenki Optymistycznej i Turystycznej organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Pośród blisko 70 wykonawców soliści z MOK w Złoczewie zdobyli w swoich kategoriach wiekowych:

   W dniu 2 grudnia w Starostwie Powiatowym w Sieradzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród z okazji spotkania Animatorów Kultury Powiatu Sieradzkiego.
   Zarząd Powiatu postanowił wyróżnić nagrodami indywidualnymi 12 działaczy kultury i zbiorowymi 5 zespołów, pośród których znalazła się nasza Kapela Podwórkowa ZŁOCZEWIANIE.

Przed wręczeniem nagród wystąpił Chór Cantate Deo z Sieradza.

   20 listopada w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Piosenki ŚPIEWASIE 2022, którego organizatorem jest Sieradzkie Centrum Kultury. Jury festiwalowe oceniało zmagania blisko 40 solistów i 8 zespołów wokalnych w kategoriach wiekowych z podziałem na uczestników dodatkowych zajęć wokalnych i wykonawców, którzy nie uczęszczają na dodatkowe zajęcia wokalne.

    W dniu 08.11.2022r. odbył się 24 Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej, którego organizatorem jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Do udziału w festiwalu zgłosiło się ponad 60 podmiotów wykonawczych - solistów i zespołów w kilku kategoriach wiekowych. Podczas festiwalowych, muzycznych zmagań zaprezentował się także nasz Zespół wokalno-instrumentalny, który zdobył II miejsce w swojej kategorii wiekowej. GRATULUJEMY!

   23 października 2022 r. w Blachowni odbył się „VI Ogólnopolski Festiwal Kapel Piosenki Podwórkowej”.
Wśród wielu kapel przybyłych na festiwal, udział wzięła też Kapela Podwórkowa „ZŁOCZEWIANIE”.
Po zakończeniu przesłuchań Jury festiwalowe udało się na naradę, po czym ogłosiło wyniki.
Złoczewianie zajęli I miejsce.