Noc świętojańska

   18 czerwca 2017r. odbyły się Obchody Nocy Świętojańskiej. W amfiteatrze złoczewskim publiczność mogła obejrzeć występy Zespołu Śpiewaczego Melodia, Kapeli Podwórkowej Złoczewianie,zespołu Duet Karo oraz grup tanecznych działających przy MOK w Złoczewie.

 

 

Noc świętojańska w Złoczewie - 19 czerwca 2016 r.
    W niedzielę 19 czerwca 2016 r. w złoczewskim amfiteatrze miały miejsce obchody Nocy Świętojańskiej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie.

28.06.2015 r. - Noc Świętojańska w Złoczewie.
Podczas imprezy zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w miejscowym amfiteatrze zagrały kapele podwórkowe. Nie zabrakło popisów tanecznych i puszczania wianków.

22.06.2014r. pomimo niesprzyjającej aury, ci którzy przyszli do złoczewskiego amfiteatru mogli spędzić miłe popołudnie i wieczór.
Obchody "Nocy Świętojańskiej" rozpoczęły się o godz. 16.00 programem MOK Złoczew i potrwały do godz. 20.00 Swoje umiejętności zaprezentowały grupy taneczne: tęczowe nutki, grupa tańca towarzyskiego, grupy tańca nowoczesnego i break dance.

Noc świętojańska w Złoczewie - 16 czerwca 2013 r.

 

w niedzielę 16 czerwca w złoczewskim amfiteatrze miały miejsce obchody Nocy Świętojańskiej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie. Zgromadzoną licznie publiczność powitała Joanna Domagalska - pracownik MOK w Złoczewie,wśród której nie zabrakło również przedstawicieli złoczewskich władz.

Noc świętojańska_2012

24 czerwca 2012 r. ( niedziela ) odbyły się w Złoczewie Obchody Nocy Świętojańskiej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Tegoroczna impreza odbyła się w nowym amfiteatrze.