Ferie zimowe w MOK

    W dniu 26 stycznia zorganizowaliśmy BAL PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci w ramach Ferii zimowych. Na parkiecie nie brakowało znanych tanecznych przebojów oraz tańców integracyjnych. Dzieci w przepięknych strojach bawiły się świetnie i chętnie brały udział w licznych, zabawnych konkursach.

25 stycznia 2023 r.
"W krainie wiecznego śniegu" to tytuł teatrzyku zorganizowanego w ramach ferii w MOK w Złoczewie. Dzieci, które wypełniły salę dobrze się bawiły obserwując zimowe przygody bohaterów przedstawienia.

   W środę 18.01.2023 r. w MOK w Złoczewie odbył się turniej tenisa stołowego.
Na Turniej zapisało się 15 osób, a przystąpiło 14. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe 10 – 13 lat i 14 – 17 lat.

    Czwartek (24.02.2022) to przedostatni dzień przygotowanych atrakcji przez MOK na czas ferii zimowych. Był to "Bal przebierańców" Miło nam było  gościć wszystkich uczestników zajęć 😊 i widzieć uśmiechy na Waszych twarzach.
Do zobaczenia na zajęciach😀🙃😊

 

    W środę 23.02.2022  w MOK-u  w ruch poszły nie tylko planszówki, przeciąganie liny i hulahopy.
To zawsze świetna zabawa.

 Nie obyło się bez klasyków, takich jak gra w państwa i miasta, oraz w statki.
Oldskulowe gry nadal na topie.

tenis   We wtorek 22.02.2022 r. w MOK w Złoczewie odbył  się turniej tenisa stołowego.
Pierwsze miejsce zajęła Gabrysia Kotowska. Drugie miejsce zajął Jakub Kosek.
Pozostali uczestnicy turnieju dzielnie walczyli stosując zasady fair play.
W zawodach wzięło udział 12 zawodników.

Podczas dzisiejszych zabaw plastycznych powstało wiele pięknych prac. Dzieci malowały swoją interpretację hasła" Hu hu ha, zima nie jest taka zła". Prace zostaną ocenione i wyłonimy prawdziwe perełki👌. Te zabawy zakończyły kosmiczne wydrapywanki 😉.