Profesjonalizacja sceny_2022

Logo duze Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoW ramach programu "Infrastruktura domów kultury" Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego MOK w Złoczewie uzyskał dofinansowanie na zadanie "Profesjonalizacja sceny w sali widowiskowej MOK w Złoczewie" w kwocie 135000,00 zł.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

 

   Trwają prace w ramach zadania "Profesjonalizacja sceny w sali widowiskowej MOK w Złoczewie", na którego realizację pozyskano dofinansowanie w kwocie 135 tyś. zł w ramach programu "Infrastruktura domów kultury" organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Scena zyska nowe, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i okotarowanie.

    29.12.2022 r.  zakończyliśmy projekt pn. "Profesjonalizacja sceny w sali widowiskowej MOK w Złoczewie". Scena zyskała nowe oświetlenie, nagłośnienie i okotarowanie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z 2 etapu realizacji zadania, na które pozyskaliśmy dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

   Zapraszamy na Przegląd kolęd i pastorałek w najbliższą niedzielę, podczas którego będzie można zaobserwować i wysłuchać jak zrealizowaliśmy to zadanie.