Taniec bez granic

Święto tancerzy i miłośników sztuki tańca obchodzone jest na świecie w dniu 29 kwietnia.
Z tej właśnie okazji prezentujemy dokonania naszej zdolnej młodzieży, która wraz z grupą taneczną z Sieradza brała udział tydzień temu w organizowanych przez nas warsztatach tańca nowoczesnego Modern.

Pozdrawiamy wszystkich pasjonatów tej pięknej sztuki.

21.04.2023 r. Ośrodek Kultury zorganizował "Taniec ez granic". Ta cykliczna impreza to swoiste święto tańca. Ponad 30  tancerzy - uczestników zajęć tanecznych z MOK, a także gościnnej grupy tanecznej z Sieradza, brało udział w warsztatach tańca nowoczesnego Modern.Odbyły się również występy teatralnych grup. Dzieci tańczyły do późnych godzin nocnych. Po wspólnym nocowaniu w Ośrodku Kultury ranek rozpoczęły również tańcem. Impreza odbyła się w ramach Międzynarodowego Dnia Tańca, który przypada na 29 kwietnia.

mok taniec„Taniec bez granic" - 2022
22 kwietnia 2022 r. w MOK w Złoczewie odbyły się spotkania taneczne p.t.: "Taniec bez granic". W sumie w zajęciach, podczas których profesjonaliści tłumaczyli i pokazywali tajniki tańca, uczestniczyło ponad czterdziestu chętnych tancerzy, czyli dzieci i młodzież  uczestnicząca na zajęcia taneczne w MOK, a także młodzież z Sieradza.


„Taniec bez granic"
Spotkanie taneczne "Taniec bez granic" już za nami. 28.4 i 29.04 działo się sporo.
Grupy tańca nowoczesnego z MOK Złoczew zaprosiły swoich tańczących kolegów i koleżanki z Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu.


 

„Taniec bez granic"
23.03.2013 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie odbyły się I Spotkania Taneczne -"Taniec bez granic", w którym udział wzięło 18 zespołów tamecznych z naszego regionu.