Dzień Dziecka

IMG 83281 czerwca zgodnie z naszą tradycją zorganizowaliśmy Dzień Dziecka.

Za nami jeden z najwspanialszych dni w roku - Dzień Dziecka. Przy pięknej pogodzie dzieci mogły skorzystać z dmuchańców, gier, baniek mydlanych. Były także kolorowe warkoczyki, warsztaty plastyczne, koło fortuny i kiełbaski. Nie zabrakło również uśmiechów na buziach dzieci - a to dla nas najlepsze podsumowanie. Oby każdy dzień zapisał się jako wspaniałe wspomnienie z dzieciństwa, tego życzymy wszystkim dzieciom.

   Dzisiejszy dzień był wspaniały. Tak bardzo wszystkim nam brakowało dziecięcych uśmiechów i widoku oczu przepełnionych radością. Balonowe zwierzaczki, wspólny najdłuższy rysunek, tor sprawnościowy, malowanie buziek, oraz mnóstwo gier, to atrakcje, z których korzystały dziś dzieci w amfiteatrze w ramach obchodów Dna Dziecka.Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w plenerze.

 

 

 

 

    Zapraszamy wszystkie dzieci w dniu waszego święta do amfiteatru. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, wspólnie stworzymy najdłuższy obrazek, pokonamy tor przeszkód i zagramy w gry w godz 14.00-17.00. W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Ośrodka Kultury. Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

napis

   Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim naszym podopiecznym jak najwięcej radości, uśmiechu, rozwijania swoich pasji, doskonalenia talentów i  spełnienia marzeń.

 

 

 

    31.05.2019 Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie wraz z Urzędem Miejskim  zorganizowali Dzień Dziecka w Parku przy pałacu.
Milusińscy mieli w tym dniu wiele atrakcji. Mogli korzystać z urządzeń dmuchanych, co przysporzyło  wiele atrakcji.
Dzieci po zabawie dostały kiełbaski z bułką, watę, popcorn oraz lody.

    Nie zabrakło również balonów oraz wykonanej wspólnie „Belgijki”. 

W zabawach brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie, Stolcu, Broszkach, Unikowie, oraz przedszkolaki z naszej Gminy.

Dzień dziecka
W MOK w Złoczewie organizowane są corocznie imprezy dla dzieci z okazji "Dnia Dziecka".
W towarzystwie swoich nauczycieli i rodziców bawią się wesoło.