Świat bliższy niż sądzisz

    8 listopada 2016 r. w MOK w Złoczewie odbyło się spotkanie z cyklu: "Świat bliższy niż sądzisz", z podróżnikiem Łukaszem Przybyłkiem - Złoczewianinem.
   Tym razem Lotoholik opowiedział o swoich wyprawach z 2016 roku. Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się min Malezja, Bolivia, Peru, Tajwan, USA, Nowa Zelandia.

29 marca 2016 r.(wtorek) w świetlicy MOK w Złoczewie odbyło się spotkanie ze złoczewskim podróżnikiem Łukaszem Przybyłkiem.

  Był to: "Pokaz specjalny - Lotoholik na Borneo".

23 maja 2015 r. niestety już po raz ostatni Złoczewianie mogli posłuchać turystycznych opowieści Łukasza Przybyłka.

Podczas finałowego spotkania podróżnik podzielił się swoimi wrażeniami wyprawy do Izraela.

25 kwietnia 2015 r. w świetlicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie już po raz 35. odbyło się spotkanie z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz". Tym razem złoczewski Lotoholik, Łukasz Przybyłek, zabrał słuchaczy na wyprawę po kolejnych rejonach Ameryki Południowej, Peru i Chile.

14 marca 2015 r. w MOK w Złoczewie odbyło się kolejne spotkanie z podróżnikiem Łukaszem Przybyłkiem z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz", które poświęcone było krajom Ameryki Południowej - Brazylii i Argentynie.

Podczas kolejnego spotkania 21 lutego 2015 r. w MOK w Złoczewie z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz" Łukasz Przybyłek opowiadał o tym czym się żywił w czasie swoich podróży po całym świecie.

W sobotę, 24 stycznia 2015 r. w świetlicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie odbyło się kolejne, a pierwsze w tym roku spotkanie w popularnym cyklu "Świat bliższy niż sądzisz". Tym razem Łukasz Przybyłek opowiadał o kurortach, w których się znalazł i samolotach, którymi latał.