Współpraca projektów kult.

stopka ldk

kalejdoskop


 gmina maly           MGBP ZLOCZEW


MONIUSZKO    Zakończyliśmy projekt "Muzyczne wieczorki z wybitnymi mistrzami - wspomnienie Stanisława Moniuszki" dofinansowany przez Łódzki Dom Kultury w ramach programu.

    W ramach projektu zorganizowaliśmy 2 koncerty

  • "STANISŁAW MONIUSZKO - MISTRZ MUZYKI POLSKIEJ"
  • OD MONIUSZKI DO SINATRY"

    MOK w Złoczewie zaprasza na koncert w ramach projektu: "Muzyczne wieczorki z wybitnymi mistrzami - wspomnienie Stanisława Moniuszki", który odbędzie się w złoczewskim pałacu 11 października 2019 r. (piątek) o godz. 19:00.

Wystąpi:

  • Sylwia Strugińska - sopran
  • Mariusz Ambroszczyk - fortepian
  • Wojciech Wolniak - trąbka
  • Waldemar Zybała - akordeon
  • Michał Nowak - bas

WSTĘP WOLNY - ZAPRASZAMY

   27.09.2019 r. w złoczewskim pałacu odbył się koncert pt. ” STANISŁAW MONIUSZKO - MISTRZ MUZYKI POLSKIEJ”,  w ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego wg projektu: „Muzyczne wieczorki w wybitnymi mistrzami – wspomnienie Stanisława Moniuszki”, który zorganizowany był przez : Łódzki Dom Kultury,  Instytucje Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Miejski ośrodek Kultury w Złoczewie, przy partnerstwie Gminy Złoczew i Miejsko–Gminnej Biblioteki Publicznej w Złoczewie.

   Zapraszamy na koncert pt. ” STANISŁAW MONIUSZKO- MISTRZ MUZYKI POLSKIEJ”, który odbędzie się w Pałacu w Złoczewie 27.09.2019r. od godz. 19.00 w ramach Współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w ramach projektu: „Muzyczne wieczorki w wybitnymi mistrzami- wspomnienie Stanisława Moniuszki”, który organizowany jest przez : Łódzki Dom Kultury  Instytucja Samorządu Województwa Łódzkiego, oraz Miejski ośrodek Kultury w Złoczewie, przy partnerstwie Gminy Złoczew i Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Złoczewie.