Nauka angielskiego

Zajęcia języka angielskiego metodą Helen Doron w Złoczewie

W roku szkolnym 2009/2010 po raz pierwszy rozpoczęły się kursy języka angielskiego metodą Helen Doron w Złoczewie.
Zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Złoczewie zorganizowała Renata Błaszczyk.

 

Szczegółowe informacje na temat metody znajdują się na oficjalnej stronie Helen Doron: www.helendoron.pl

Centrum Helen Doron w Sieradzu, organizator zajęć w Złoczewie należy do międzynarodowej sieci szkół Helen Doron – nasze szkoły są obecne w 30 krajach świata! W całej Polsce metodą Helen Doron uczy się już 26 tysięcy dzieci w 170 szkołach.
Nasze kursy oparte są o naturalną metodę nauczania języka. Informacje o tym, na czym dokładnie polega ta metoda znajdą Państwo w zakładce strony Helen Doron: Metoda.
Wszystkie kursy i materiały zostały z kolei opisane w zakładce: Kursy i materiały.

 

 Zestaw do nauki zawiera 4 książki, 4 płyty CD oraz broszury z informacjami dla rodziców. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a długość ich trwania dostosowana jest do wieku dziecka. Podstawą metody Helen Doron jest stworzenie anglojęzycznego środowiska w domu dziecka – osiągamy to poprzez codzienne dwukrotne słuchanie płyt nagranych przez rodowitych Anglików, co daje angielski 14 razy w tygodniu.
Lekcja pomaga dziecku w rozumieniu treści, angażuje wszystkie zmysły, rozwija i bawi, przez co nauka angielskiego jest przyjemna i łatwa a dzieci bardzo ją lubią.

Dzieci uczą się w małych grupach – poprzez zabawę. Pozostając w kontakcie z rówieśnikami uczą się języka w sposób naturalny. Przypomina to naukę języka ojczystego, którego dziecko uczy się od urodzenia.
Nigdy nie jest za wcześnie na naukę języka angielskiego. Zaczynając wcześnie wykorzystujemy niezwykłe możliwości mózgu naszego dziecka. Do 6 roku życia wszystkie nowe bodźce, które mają wpływ na nasze dziecko, kształtują nowe połączenia w mózgu – szkoda stracić tę szansę rozwoju!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową z udziałem Państwa pociechy! Zapisów dokonać mogą Państwo na naszej stronie: Zapisy.

Wszystkie informacje na temat Centrum Helen Doron w Sieradzu znajdą Państwo na podsterownie: www.helendoron.pl/sieradz